Co nowego
O grze
[Fabuła]
[Postacie]
[Statki]
[Screeny]
[FAQ]
[Co ludzie mówią]
Download
Kup
Serwery
Pomoc
Linki
O nas

Game Features

StarKnights

BUILD and manage your empire in this captivating and addictive ONLINE space strategy game. Compete against human opponents and AI-CONTROLLED aliens! Registering the game provides a few ADDITIONAL features but is not mandatory. Get the FREE playable demo here! DON'T WAIT : come give it a try!Obsługiwanie WIELU-POSTACI pozwoli na dowodzenie kilkoma graczami, różniącymi się osobowością i umiejętnościami. WYKREUJ swojego bohatera przez ukończenie MISJI i wykonywanie zadań.

Account


Główne menu StarKnights zawiera 3 tryby gier:
POTYCZKA

Kup statki, wyposaż je i kilkoma kliknięciami sprawdź ich wartość bojową w bitwie w czasie rzeczywistym!

KAMPANIA

Rozgrywasz jedną misję na raz, ucząc się budować imperium i stosować coraz lepsze strategie i drogi prowadzące do zwycięzca.

INTERNET

A teraz pomyśl, czyż nie byłoby wspaniale połączyć potyczkę z kampanią w internecie? To jest dokładnie to, o czym jest StarKnights. Musisz spróbować!ZAPROJEKTUJ własne statki rozpoczynając od szkieletu zbudowanego z materiałów, które możesz wyprodukować lub kupić. WYBIERZ z 25 kadłubów STATKÓW i ponad 45 odmiennych komponentów, broni i specjalnych dodatków.

Zobacz drzewo produkcyjne: [Part 1][Part 2]

Stocznia


Tradepost

The TradePost provides a REALISTIC supply and demand based economic system for the game. EXCHANGE nearly 100 goods and components with other players and aliens. BUYING, processing, and finally selling goods back at the tradepost is one route to becoming a POWERFUL and wealthy industrial magnate. Automated FREIGHTER fleets handle the burden of moving MINERALS and components throughout your colonies.Walka odbywa się w Czasie Rzeczywistym . Swoje statki możesz kontrolować na 3 sposoby: RĘCZNIE (bezpośrednio z klawiatury), KOMENDAMI (takimi jak atakuj, broń, uciekaj, zatrzymaj się) i AUTOMATYCZNIE (niech komputer się martwi)

Real-Time Combat


Powierzchnia planety

Skolonizuj 13 różnych rodzajów planet, różniących się POWIERZCHNIĄ, właściwościami i minerałami. Powiększaj kolonię przez budowę kilku z 22 dostępnych typów BUDOWLI i dodatków. Zaplanuj je dobrze, a Twoje kolonie będą kluczem do STWORZENIA i dowodzenia Twoimi siłami kosmicznymi.PODRÓŻUJ przez kosmos używając GWIEZDNYCH WRÓT do przenoszenia się między sektorami galatyki. Wykorzystaj SONDY do zbadania nieznanych systemów i zlokalizowania NIEZAMIESZKAŁYCH światów i innych planet bogatych w minerały.

Sektor


Serwer

ZAGRAJ równocześnie z 32 graczami w jednej grze na 3 Serwerach. Użyj ZINTEGROWANEGO systemu rozmów do zaplanowania potyczek z innymi graczami lub rekrutacji członków DRUŻYNY by stworzyć swój własny SOJUSZ !"Admirale, nadszedł czas, by pokazać na co Cię stać! Ale pamiętaj, że musisz poświęcić czas na rozwój Twojego imperium i pozycji ekonomicznej. Tylko w ten sposób będziesz mógł przekształcić flotę w efektowną maszynę wojenną, zdolną do obrony Twojego państwa i zniszczenia przeciwnika!"

Centrum rekrutacyjne, p.16